Hit mesiaca!

Čokokrém s medom

Kúpiť

Len za 3.90€

Nakúp u nás: Potraviny / Sladké / Slané / Tradičné / Zdravé ...ja viem rýmuje sa to. :) Alebo nakúp: Výnimočné odrody vín

Nakúp u nás: #kombucha #zlatýrakytník #manner&casali #ekomedika #gréckešpeciality #lekváresmedoam #želécukríky #olejeHont #pivoUrpiner #šťavyzdravia

Doprava úplne zdarma! Potraviny priamo domov

Zatvoriť

Cannature konopný šampón | 200ml

Kód:

6,72 €
S DPH

Konopný vlasový šampón pre deti a dospelých.

Vhodný pre všetky typy vlasov.

Používajte pri citlivej pokožke hlavy. Konopný šampón vyživuje a regeneruje vlasy a pokožku. Má antiseptické a antibakteriálne účinky.

Šampón je možné používať na každodenné umývanie vlasov. Šampón obsahuje  konopný extrakt z kvetov a listov

 s prirodzenými protialergickými, protibakteriálnymi a protizápalovými vlastnosťami. Zmierňuje nepríjemné svrbenie a šúpanie kože, spevňuje tvar a štruktúru, obmedzuje lámavosť a zväčšuje objem vlasov, obnovuje prirodzený lesk a zabraňuje vypadávaniu vlasov.

Množstvo
Posledné kusy v sklade

Objem: 200 ml

 

Zloženie:  Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cannabis sativa Extract, Panthenol,Glycerin, Cocamidopropyl Betain, Disodium Laureth Sulfoccinate, PE G-9, Cocogly- cerides, Parfum, Methylchloroisothiazolinone/ Methylisothiazolinone.

Neobsahuje psychoaktívne THC.

 

Krajina pôvodu: Slovenská Rebuplika

 

Proces pestovania, spracovania a následne balenia konopných produktov prebieha výlučne na území Spiša na Slovensku. Pestovanie konôpky prebieha bez použitia akýchkoľvek pesticídov. Obaloviny pozostávajú z recyklovateľného materiálu.

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: