Hit mesiaca!

100% Bio šťava z rakytníka

Kúpiť

Len za 6.60€

Nakúp u nás: Potraviny / Sladké / Slané / Tradičné / Zdravé ...ja viem rýmuje sa to. :) Alebo nakúp: Výnimočné odrody vín

Nakúp u nás: #kombucha #zlatýrakytník #manner&casali #ekomedika #gréckešpeciality #lekváresmedoam #želécukríky #olejeHont #pivoUrpiner #šťavyzdravia

Doprava od 1.99€ Potraviny priamo domov

Zatvoriť

Báťkové sirupy - zázvor | 500ml

Kód:

5,96 €
S DPH

Bylinný extrakt zo zázvoru min. 40% (pitná voda, zázvor pravý podzemok), 100% lisovaná zázvorová šťava min. 20%, sacharóza, bio citróny, kyselina: kys. citrónová, zmes bio korenia, konzervant: sorban draselný. .

Zázvor pravý pôsobí protizápalovo a proti nevoľnosti, dodáva pocit energie a vitality, podporuje imunitu.

Bez pridaných konzervantov, umelých sladidiel, aróm, farbív a zahusťovadiel. Ošetrené šetrnú pasterizáciou. Bez alergénov, bez lepku, bez laktózy, bez GMO.

Množstvo
Vypredané

Pri riedení vodou: pre prípravu sirupu rieďte s vodou v pomere 1:15 (2 cl sirupu zalejte vodou do 0,3 dcl). Sirup je možné užívať aj po lyžičkách: u detí 1 lyžička (5 ml) 2-3x denne, u dospelích 1 lyžička (10 ml) 3-5 krát denne, alebo pridať do čaju (cca 70 ° C). Sirup je tiež vhodný na prípravu múčníkov a koktejlov.

Sirupy sú vhodné na prevenciu proti príslušnému ochoreniu, alebo slúžia ako podpora pri liečbe už prebiehajúceho ochorenia. Z dôvodov vysokého obsahu bylinného výťažku odporúčame u žien a dospelých pred užitím konzultovať s lekárom.

Po otvorení uchovávajte v chlade pri teplote 4-8 ° C a spotrebujte do 4 týždňov. Sirup nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu a extrémnym teplotám. Usadenina nie je na závadou.

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: