Hit mesiaca!

Čokokrém s medom

Kúpiť

Len za 3.90€

Nakúp u nás: Potraviny / Sladké / Slané / Tradičné / Zdravé ...ja viem rýmuje sa to. :) Alebo nakúp: Výnimočné odrody vín

Nakúp u nás: #kombucha #zlatýrakytník #manner&casali #ekomedika #gréckešpeciality #lekváresmedoam #želécukríky #olejeHont #pivoUrpiner #šťavyzdravia

Doprava úplne zdarma! Potraviny priamo domov

Zatvoriť

EXTRA PANENSKÝ OLIVOVÝ OLEJ S CHILLI | 250ml

Kód:

3,92 €
S DPH

Prémiový extra panenský olivový olej Critida z Kréty s chilli paprikou nájde široké využitie v zážitkovej gastronómii, ale aj v bežnom varení - skvele sa hodí nielen do šalátov, ale predovšetkým pre prípravu najrôznejších pokrmov, na nakladanie mäsa a do marinád. Skúste týmto olejom ľahko zakvapnúť syr Feta (či iný slaný syr tohto typu) a nechajte zapiecť v rúre. Kuracie mäso, či už ako minútka či pečené kura, s týmto fantastickým olejom získa úplne iný rozmer!

Množstvo

 Olivové oleje sa v tejto rodinnej firme vyrába už po tri generácie a na základe týchto mnohoročných skúseností je celý proces výroby oleja vykonávaný s maximálnou starostlivosťou a odbornosťou. Celý proces od pestovania olív, zber (ručne), lisovanie (za studena z prvého lisu) a fľaškovanie (v moderných zariadeniach) je navyše starostlivo dozorovaný samotnými majiteľmi.

Zloženie: extra panenský olivový olej Critida, chilli paprika. 100% olivy Koroneiki. Výberová kvalitu oleja získaná priamo z olív a výlučne mechanickými spôsobmi. Výživové údaje na 100 ml: Energetická hodnota: 3450 kJ / 824 kcal, tuky: 91,6 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 12,6 g, sacharidy: 0 g, z toho cukry: 0 g, bielkoviny: 0 g, soľ: 0 g. Krajina pôvodu: Grécko.

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: