Potraviny priamo domov

Ponúknite sa :) Je to na nás...

Dám si...

Pri pokladni stačí zadať kód: GUIMP981
Chutné Marshamllows získavate od nás zdarma!

Nakúp u nás: #100%Prírodn銝avy #Zlatýrakytník #Lekváre #Sirupy #Aromatica #Želé cukríky #Manner&Casali #Orechy&Semienka #Gréckešpeciality #Bezlepkové #olejeHont #Semienka&Strukoviny #Ovocné zmesi #vínoKosík #DarčekovéKoše

Doprava zdarma od 40€

Neviete si vybrať? Pozrite si náš nový katalóg 2020

Zatvoriť

Báťkové sirupy - baza | 500ml

Kód:

5,96 €
S DPH

Bylinný extrakt min. 60% (pitná voda, kvety bazy čiernej - zberajú ručne v Českej republike), sacharóza, bio citróny z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva, kyselina: kys. citrónová.

Kvet bazy podporuje imunitu a funkciu dýchacích ciest, je prospešný pri kontrole telesnej hmotnosti a odvodnenie.

Bez pridaných konzervantov, umelých sladidiel, aróm, farbív a zahusťovadiel. Ošetrené šetrnú pasterizáciou. Bez alergénov, bez lepku, bez laktózy, bez GMO.

Množstvo

Pri riedení vodou: pre prípravu sirupu rieďte s vodou v pomere 1:15 (2 cl sirupu zalejte vodou do 0,3 dcl). Sirup je možné užívať aj po lyžičkách: u detí 1 lyžička (5 ml) 2-3x denne, u dospelích 1 lyžička (10 ml) 3-5 krát denne, alebo pridať do čaju (cca 70 ° C). Sirup je tiež vhodný na prípravu múčníkov a koktejlov.

Sirupy sú vhodné na prevenciu proti príslušnému ochoreniu, alebo slúžia ako podpora pri liečbe už prebiehajúceho ochorenia. Z dôvodov vysokého obsahu bylinného výťažku odporúčame u žien a dospelých pred užitím konzultovať s lekárom.

Po otvorení uchovávajte v chlade pri teplote 4-8 ° C a spotrebujte do 4 týždňov. Sirup nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu a extrémnym teplotám. Usadenina nie je na závadou.

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: