Potraviny priamo domov

Objednávky vytvorené po dátume 21.12., budú vyexpedované až v termíne od 3.1.

Ďakujeme za pochopenie. 

Objednávať z eshopu si môžete aj naďalej avšak samotný tovar vám bude vyexpedovaný až od 3.1.2022. Platí aj pre dopravu - Kuriér Modrý Mesiac - centrum Baanská Bystrica. Tešíme sa na váš ďalší nákup. 

Nakúp u nás: #100%Prírodn銝avy #Zlatýrakytník #Lekváre #Sirupy #Aromatica #Želé cukríky #Manner&Casali #Orechy&Semienka #Gréckešpeciality #Bezlepkové #olejeHont #Semienka&Strukoviny #Ovocné zmesi #vínoKosík #DarčekovéKoše

Doprava zdarma od 40€

Neviete si vybrať? Pozrite si náš nový katalóg 2022

Zatvoriť

Aromatica Echinaceové bylinné kvapky | 50ml

Kód:

4,68 €
S DPH

Tinktúra (liehový výluh) z echinaceových kvetov (Echinacea purpurea).

✔ Pozitívne pôsobia v období zvýšenej telesnej záťaže 

✔ Na prevenciu chorôb z prechladnutia a pri respiračných ochoreniach  

✔ Posilňuje biologickú imunitu |Podporuje látkovú výmenu

Množstvo

Echinacea purpurová pozitívne ovplyvňuje obranyschopnosť organizmu a posilňuje ju. Pomáha udržiavať normálnu činnosť pečene a stimuluje lymfatický systém. Echinaceu je vhodné užívať ako prevenciu pred vznikom respiračných infekcií a ďalej v situáciách, kedy dochádza k oslabeniu imunitného systému (stres, vyčerpanie, nevhodné stravovanie, opakovaná röntgenové vyšetrenia). Výživový doplnok : Echinaceové kvapky sú pripravené ako tinktúra , teda liehový výluh častí byliny. Pre ich prípravu sme zvolili echinaceové kvety(Echinacea purpurea). Forma tinktúry je tradičná, dobrá príprava zaisťuje maximálnu koncentráciu účinných látok a zároveň ich dobrú využiteľnosť organizmom. Extrakt obsahuje min. 40 obj. % alkoholu. Doporučená denná dávka obsahuje min. 250 mg sušiny extraktu.

AROMATICA - český rodinný výrobca tradičnej kozmetiky, bylinných čajov a bylinných doplnkov stravy. Dlhoročné skúsenosti a moderné spracovávanie extraktov z bylín umožňujú zachovať výrobkom dostatok priaznivých bylinných látok a pohodlné užívanie pre širokú verejnosť. Ocenenia Certifikát CPK BIO a CPK.

Všetky informácie o akýchkoľvek výživových a zdravotných tvrdeniach uvedených na stránkach eshopu Modrymesiac.sk sú len súhrnom voľne prístupných informácií z internetových a knižných zdrojov. 
O vhodnosti našich produktov sa poraďte s odborníkom. Potraviny neslúžia ako náhrada pestrej stravy, alebo ako samotný liek! 
Neodporúčame prekračovať odporúčane dávkovanie. 

Eshop modrymesiac.sk, podľa NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách, rešpektuje že informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvádzaných pri potravinách nesmú byť priraďované potravinám iné než ako tie ktoré boli schválené.

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: