Hit mesiaca!

Čokokrém s medom

Kúpiť

Len za 3.90€

Nakúp u nás: Potraviny / Sladké / Slané / Tradičné / Zdravé ...ja viem rýmuje sa to. :) Alebo nakúp: Výnimočné odrody vín

Nakúp u nás: #kombucha #zlatýrakytník #manner&casali #ekomedika #gréckešpeciality #lekváresmedoam #želécukríky #olejeHont #pivoUrpiner #šťavyzdravia

Doprava úplne zdarma! Potraviny priamo domov

Zatvoriť

Nové produkty

Existuje 29 produktov.

Zobrazuje sa 1-12 z 29 položiek

Fruta Mil - sorbet 100%...

5,00 € Cena

Sorbet 100% ovocia cupuacu v mrazenom stave. Tento produkt doručejeme len v rámci Banskej Bystrice a okolia a je dostupný len v rámci prepravy - Kuriér Modrý Mesiac - centrum Banská Bystrica. 

Fruta Mil - sorbet 100%...

5,00 € Cena

Sorbet 100% ovocia acai s guaranou v mrazenom stave. Tento produkt doručejeme len v rámci Banskej Bystrice a okolia a je dostupný len v rámci prepravy - Kuriér Modrý Mesiac - centrum Banská Bystrica. 

Fruta Mil - 100% šťava...

8,64 € Cena

100% šťava vrátane dužiny z ovocia marakuja v mrazenom stave. Tento produkt doručejeme len v rámci Banskej Bystrice a okolia a je dostupný len v rámci prepravy - Kuriér Modrý Mesiac - centrum Banská Bystrica. 

Fruta Mil - 100% šťava...

7,20 € Cena

100% šťava vrátane dužiny z ovocia mango v mrazenom stave. Tento produkt doručejeme len v rámci Banskej Bystrice a okolia a je dostupný len v rámci prepravy - Kuriér Modrý Mesiac - centrum Banská Bystrica. 

Fruta Mil - 100% šťava...

8,64 € Cena

100% šťava vrátane dužiny z ovocia graviola v mrazenom stave. Tento produkt doručejeme len v rámci Banskej Bystrice a okolia a je dostupný len v rámci prepravy - Kuriér Modrý Mesiac - centrum Banská Bystrica. 

Fruta Mil - 100% šťava...

7,20 € Cena

100% šťava vrátane dužiny z ovocia goiaba v mrazenom stave. Tento produkt doručejeme len v rámci Banskej Bystrice a okolia a je dostupný len v rámci prepravy - Kuriér Modrý Mesiac - centrum Banská Bystrica. 

Fruta Mil - 100% šťava acai...

10,80 € Cena

100% šťava vrátane dužiny z ovocia acai a pridanou guaranou v mrazenom stave. Tento produkt doručejeme len v rámci Banskej Bystrice a okolia a je dostupný len v rámci prepravy - Kuriér Modrý Mesiac - centrum Banská Bystrica. 

Fruta Mil - 100% šťava...

7,20 € Cena

100% šťava vrátane dužiny z ovocia acerola v mrazenom stave. Tento produkt doručejeme len v rámci Banskej Bystrice a okolia a je dostupný len v rámci prepravy - Kuriér Modrý Mesiac - centrum Banská Bystrica. 

Druid – paradajková...

1,09 € Cena

Lahodná nátierka so sladučkými rajčinami a tými najlepšími koreninami, , je bez palmového oleja ,bez lepku a bez laktózy.

Druid – hlivová...

1,09 € Cena

Lahodná nátierka s jemnou hubovou príchuťou hlivy ústricovej doplnená jemnými koreninami, , je bez palmového oleja ,bez lepku a bez laktózy.