Potraviny priamo domov

Ponúknite sa :) Je to na nás...

Dám si...

Pri pokladni stačí zadať kód: GUIMP981
Chutné Marshamllows získavate od nás zdarma!

Nakúp u nás: #100%Prírodn銝avy #Zlatýrakytník #Lekváre #Sirupy #Aromatica #Želé cukríky #Manner&Casali #Orechy&Semienka #Gréckešpeciality #Bezlepkové #olejeHont #Semienka&Strukoviny #Ovocné zmesi #vínoKosík #DarčekovéKoše

Doprava zdarma od 40€

Neviete si vybrať? Pozrite si náš nový katalóg 2020

Zatvoriť

Logo Modry Mesiac

Prečo nakupovať u nás?1. Kvalita, to je náš svet!
Nehráme sa na čerstvosť, kvalita je vždy to čo rozhoduje. Preto sa snažíme spolupracovať s kvalitnými a slovenskými spracovateľmi ovocia, medu, orechov či bylín. Vďaka čomu vám prinášame jedinečné produkty o niečo kvalitnejšie a zdravšie než poznáte v bežných obchodoch.

2. Vždy najlepšie ceny... Vždy!
Našou filozofiou je priniesť ľudom v prvom rade kvalitné výrobky v čo najširšom výbere, avšak nie na úkor vysokých cien! Keďže s našimi dodávateľmi udržujeme dlhodobo korektné vzťahy, vieme našim zákazníkom ponúknuť vždy férové ceny.

3. Nesnažíme sa byť Bio! Ale máme aj to bio...
Nikdy sme sa nesnažili zaradiť sa do kategórie bio. Ani sme nikdy nemuseli... Vždy sme sa totiž usilovali len o spoluprácu s výrobcami, ktorý pracujú v čo najväčšej miere s kvalitnými a prírodnymi surovinami. Takže vo výsledku v našom obchode nájdete nie len výrobky z prírodných surovín ale aj tieto výrobky v BIO kvalite. Nájdete u nás aj ďalšie produkty bez umelých konzervantov či umelo pridaného cukru.

4. Stále sme bližšie k Vám!
Nie sme len podávači tovaru! Chceme sa ľudom s našimi produktami priblížiť čo najviac. Máme vlastnú kamennú predajňu, pričom pracujeme na otvorení nových pobočiek na Slovensku. Máme elektronický obchod, ktorý neustále vylepšujeme o nové produkty. Áno žijeme aj na sociálnych sieťach, kde pre vás vymýšľame stále niečo nové. Napokon si môžete náš tovar objednať aj priamo do práce či domov, pohodlne a jednoducho cez bistro.sk.  


Prajeme vám príjemné nakupovanie!

Váš Modrý Mesiac

Základné informácie o predávajúcom


Adresa:

Esperanto, s.r.o.,
Beskydská 12
974 11 Banská Bystrica
(Na tejto adrese sa nenáchadza predajňa ani sklad)

IČO:

IČO: 46517651

Kontaktné informácie:

Kontaktná osoba: Marek Kováč
Telefón: +421 905 562 657
Email: obchod@modrymesiac.sk
Webová stránka: www.modrymesiac.sk
Kontaktný formulár
Práve sme online