• Každý 25 nákup zadarmo!

  Každý 25 zákazník v poradí získa svoj nákup zadarmo! Už sme dosiahli prvý!

  Už máme prvý!

 • Doručenie zadarmo!

  Využite počas tejto akcie našu dopravu zadarmo!
  Platí pre Kuriér Modrý Mesiac a UPS

  Doprava zadarmo

 • O mesiac sa pozrieme na to kto ďalší získal 25. nákup zadarmo a na ďalšie vaše nákupy.

  Youtube

 • Sledujte nás na sociálnych sieťach

  Sledujte nás na Instagrame, Facebooku a dozviete sa viac

  Instagram

Často kladené otázky

Pozrite si odpovede na najčastejšie otázky ohľadom prebiehajúcej súťaže. Odporúčame si taktiež prečítať aj naše obchodné podmienky.

Ako prebieha celá súťaž?

Veľmi jednoduché, stačí ak dodržíte nasledujúce pokyny:

✔ #1 Nakúpiť v Modrom Mesiaci:Každý zákazník, ktorý nakúpi v čase od 17.6.2019 do 31.8.2019, nákup v ľubovolnej výške, je automaticky zaradený do súťaže. Minimálne výška objednávky v eshope je stanovená na sumu 11.88€ s DPH.

✔ #2 Využi dopravu zadarmo: Počas prebiehajúcej súťaže sme sprístupnili vybraných prepravcov pre doručenie tvojho tovaru zadarmo. Takže pokojne už môžeš nakupovať čo najviac! Využitie dopravy zadarmo nei je pdomienkou súťaže. Môžete využiť aj platneú dopravu. Záleží na vás ktorá vám viac vyhovuje.

✔ #3 Vyhral si? Gratulujeme! Akonáhle sa staneš 25 zákazníkom v poradí, získavaš svoj nákup automaticky zadarmo! Konktatujeme ťa mailom prakticky okamžite. Ale môže sa stať, hej... Ale do 12h by sme to mohli stihnúť. Ak si uhradil peniaze za nákup už vopred, neboj sa budú ti vrátene. Áno uhradíme ti nákup v akejkoľvek výške.

✔ #4 Nevyhral si? Nevadí! Nakupuj ďalej! Pozri stále máš aspoň dopravu zadarmo. :)

✔ #5 Ponáhľaj sa! Súťaž prebieha len od 17.6.2019 do 31.8.2019.

Viac sa dočítaš aj v obchodných podmienkach, v časti 14.6 OP: Obchodné podmienky

Celý priebeh tejto súťaže budeš môcť sledovať aj na našom:
Facebooku
Instagrame
Youtube

Môžem vyhrať nákup v ľubovolnej výške?

Áno! Každý v poradí 25 nákup v ľubovolnej výške platíme my!

Aké sú podmienky súťaže?

Do súťaže je zaradený (sa počíta) automaticky každý zákazník, ktorý nakúpil v našom eshope v čase od 17.6.2019 do 31.8.2019.

Minimálny vek zákazníka: 18r.

Minimálna objednávka v rámci eshopu: 11.88€ s DPH.

Každý 25 nákup v poradí je pre zákazníka zadarmo. Vzťahuje sa to však len na nákup samotný a nie na platený spôsob dopravy či balenie.

V prípade ak zákazník uhradil platbu vopred za výherny 25 nákup budú mu po dohode peniaze vrátené.

Každý 25 nákup od nás získa zákazník bez ohľadu na celkovú výšku jeho nákupu.

Viťazom sa ten istý zákazník môže stať aj opakovane, až do ukončenia súťaže.

Ako zistím kto vyhral?

Na tomto webe budeme pravidelne po každom 25 nákupe zverejňovať prehľadnú tabuľku, kde nájdete všetky ifnormácie o už prebehnutých nákupov. Avšak kvôli GDPR, zverejníme samozrejme len dátum, čas a výšku nákupu. Možno sa tam nájdete aj vy so svojím nákupom. :)

Okrem toho budete môcť celý priebeh súťaže sledovať aj na našom:
Facebooku
Instagrame
Youtube

Víťazi a porazení

Po každom 25 nákupe budeme zverejňovať tabuľku uskutočnených nákupov. V nej nájdete všetky ifnormácie o už prebehnutých nákupov. Avšak kvôli GDPR, zverejníme samozrejme len dátum, čas a výšku nákupu. Možno sa tu nájdete aj vy so svojím nákupom. :)

Tu je zoznam všetkých nákupov od spustenia súťaže až po prvý 25. nákup! Možno v nej nájdete aj ten svoj nákup. :) Stiahnúť zoznam v pdf

Čo hovoria obchodné podmienky?

Prečítaj si pekne podrobne čo sa píše v naších obchodných pdomeinkach o tejto súťaži. Aby ťa nič nezaskočilo...14.6 Akcia – 25 nákup zadarmo, je prebiehajúca akcia od 17.6.2019 až do 31.8.2019, prípadne odvolania. Predávajúci sa zaväzuje že každý kupujúci, ktorý v tomto období nakúpi v eshope Modrý Mesiac (www.modrymesiac.sk), bude automaticky zaradený do počtu nakupujúcich, pričom nakupujúci ktorý bude 25-tý v poradí získa od nás preplatenie plnej výšky svojho nákupu. Kupujúci bude následne o tejto skutočnosti informovaný emailom, prípadne telefonicky.

14.6.1 V rámci prebiehajúcej akcie si predávajúci vyhradzuje právo pozmeniť cenu dopravy a to v prípade spôsobu doprav Kuriér Modrý Mesiac – centrum Banská Bystrica, Kuriér Modrý Mesiac a UPS na sumu 0.00€.

14.6.2 Preplatenie v poradí každého 25-tého nákupu, zo strany predávajúceho sa vzťahuje len na daný nákup a nie náklady na dopravu či balné.

14.6.3 Predávajúci sa zaväzuje preplatiť plnú výšku nákupu, ktorý bude 25-ty v poradí a to bez ohľadu na výšku danej sumy. V prípade že kupujúci zaplatí za tovar vopred peniaze mu budú vrátene a tovar následne doručený.

14.6.4 Predávajúci si v tejto súťaži vyhradzuje právo odmietnuť uhradiť sumu daného nákupu, pokiaľ: nadobudne podozrenie že sa jedná o manipulatívne konanie (ako napríklad počítanie nákupov), technickú závadu (krádež dát), či iné účelové konanie, ktoré by mohlo takto zmariť šancu na výhru aj iným účastníkom alebo spôsobiť škodu predávajúcemu.

14.6.5 Predávajúci nie je povinný predkladať kompletný výpis uskutočnených nákupov zo systému elektronického obchodu, ak o to jeden z účastníkov súťaže požiada.

14.6.6 Zverejnenie výhercov prebehne transparentne na webe www.modrymesiac.sk/Sutaz, kde sa po každom 25-tom nákupe zverejní zoznam už vykonaných nákupov a to len formu dátum, čas a výška nákupu. Každý zákazník či záujemca si tak môže transparentne pozrieť vyhodnotenie súťaže.

14.6.7 Výherca 25-tého nákupu sa môže opakovať, avšak nesmie sa jednať o účelové konanie – ako napríklad vykonanie 24 po sebe nasledujúcich nákupov v krátkom časovom intervale z tej istej emailovej adresy, prípadne skupiny emailových adries vzťahujúcich sa k jednej alebo viacerých podobných adries pre doručenie tovaru.

14.6.8 Výherca môže odmietnuť prebratie výhry, ak o tom písomne (emailovou) formou upozorní predávajúceho. V taktomto prípade predávajúci môže predať výhru nasledujúcemu zákazníkovi v poradí či inak naložiť s výhrou podľa uváženia.

14.6.9 Predávajúci nezodpovedá za to ak nedôjde k prebratiu výhry zo strany kupujúceho a to z akýchkoľvek príčin. Predávajúci nie je povinný preplatiť takýto nákup.Tieto pravidlá súťaže sa dočítaš v rámci obchodných podmienok, v časti 14.6, ktoré nájdeš v plnom znení tu: Obchodné podmienky