Potraviny priamo domov

Ponúknite sa :) Je to na nás...

Dám si...

Pri pokladni stačí zadať kód: GUIMP981
Chutné Marshamllows získavate od nás zdarma!

Nakúp u nás: #100%Prírodn銝avy #Zlatýrakytník #Lekváre #Sirupy #Aromatica #Želé cukríky #Manner&Casali #Orechy&Semienka #Gréckešpeciality #Bezlepkové #olejeHont #Semienka&Strukoviny #Ovocné zmesi

#vínoKosík

Doprava zdarma od 26€

Neviete si vybrať? Pozrite si náš nový katalóg 2020

Zatvoriť

Darčekový kôš gurmánsky veľký | v hodnote 40€

Kód:

40,00 €
S DPH

Modrý Mesiac vám ochotne pripraví darčekový kôš, z nášho širokého sortimentu alebo vám pomôžeme vyskladať svoj vlastný kôš podľa váších konkrétnych predstáv.

V tomto prípade sa jedná o darčekový kôš zostavený s rozličných gurmánskych špecialít, akými sú napríklad grécke olivové oleje, sušené paradajky, zelené olivy plnené syrom, japonská sušená zmes a mnoho ďalšieho.

Na požiadanie však viete daný kôš upraviť podľa vaších predstáv. Stačí ak svoje požiadavky uvediete do poznámky k produktu, prípadne kôš budete môcť upraviť po dokončení objednávky. 

Dajte do toho kúsok zo seba - pridajte vlastný odkaz 

Prispôsobenie produktu

Don't forget to save your customization to be able to add to cart
  • Max. 250 znakov
Množstvo

Darčekový kôš bude profesionálne zostavený z nášho širokého sortimentu, tak aby čo najviac splnil vaše očákavania. Konkrétny kôš bude pre vás vytvorený zo zdravých produktov zahrnutých v našom sortimente. Môžete si ho však prispôsobiť podľa svojích vlastných predstáv. Stačí ak svoje požiadavky uvediete do poznámky k produktu, prípadne kôš budete môcť upraviť po dokončení objednávky. 

Po vytvorení objednávky budete kontaktovaný naším zákazníckym servisom na dohodnutí detailov. V prípade potreby vám bude odoslaná fotografia daného koša pred jeho finálnou podobou. Daný kôš si však môžete ľubovolne následne upraviť podľa vaších konkrétnych predstáv. Všetko zariadime za vás a kôš si následne môžete vyzdvihnúť osobne u nás na predajni, využiť naše osobné doručovanie v rámci Banskej Bystrice a okolia alebo sa posnažíme kôš vyexpedovať tak aby k vám bol doručený neporušený. 

Ku každému košu vieme pridať aj špecalnú ozdobnú kartičku, na ktorú viete napísať milý odkaz vlastnou rukou. Stačí ak si dodatočne tento odkaz zakúpite tu: 

Dajte do toho kúsok zo seba - pridajte vlastný odkaz