Hit mesiaca!

Čokokrém s medom

Kúpiť

Len za 3.90€

Nakúp u nás: Potraviny / Sladké / Slané / Tradičné / Zdravé ...ja viem rýmuje sa to. :) Alebo nakúp: Výnimočné odrody vín

Nakúp u nás: #kombucha #zlatýrakytník #manner&casali #ekomedika #gréckešpeciality #lekváresmedoam #želécukríky #olejeHont #pivoUrpiner #šťavyzdravia

Doprava úplne zdarma! Potraviny priamo domov

Zatvoriť

Darčekový kôš sladký veľký | v hodnote 40€

Kód:

40,00 €
S DPH

Modrý Mesiac vám ochotne pripraví darčekový kôš, z nášho širokého sortimentu alebo vám pomôžeme vyskladať svoj vlastný kôš podľa váších konkrétnych predstáv.

V tomto prípade sa jedná o darčekový kôš zostavený so sladkostí, akými sú napríklad kesky Manner, bonbóny Casali, želé cukríky, exkluzívne čokolády ale aj medy, lekváre, sirupy a mnoho ďalšieho.

Na požiadanie však viete daný kôš upraviť podľa vaších predstáv. Stačí ak svoje požiadavky uvediete do poznámky k produktu, prípadne kôš budete môcť upraviť po dokončení objednávky. 

Dajte do toho kúsok zo seba - pridajte vlastný odkaz 

Prispôsobenie produktu

Don't forget to save your customization to be able to add to cart
  • Max. 250 znakov
Množstvo

Darčekový kôš bude profesionálne zostavený z nášho širokého sortimentu, tak aby čo najviac splnil vaše očákavania. Konkrétny kôš bude pre vás vytvorený zo zdravých produktov zahrnutých v našom sortimente. Môžete si ho však prispôsobiť podľa svojích vlastných predstáv. Stačí ak svoje požiadavky uvediete do poznámky k produktu, prípadne kôš budete môcť upraviť po dokončení objednávky. 

Po vytvorení objednávky budete kontaktovaný naším zákazníckym servisom na dohodnutí detailov. V prípade potreby vám bude odoslaná fotografia daného koša pred jeho finálnou podobou. Daný kôš si však môžete ľubovolne následne upraviť podľa vaších konkrétnych predstáv. Všetko zariadime za vás a kôš si následne môžete vyzdvihnúť osobne u nás na predajni, využiť naše osobné doručovanie v rámci Banskej Bystrice a okolia alebo sa posnažíme kôš vyexpedovať tak aby k vám bol doručený neporušený. 

Ku každému košu vieme pridať aj špecalnú ozdobnú kartičku, na ktorú viete napísať milý odkaz vlastnou rukou. Stačí ak si dodatočne tento odkaz zakúpite tu: 

Dajte do toho kúsok zo seba - pridajte vlastný odkaz