Každý 25 nákup zadarmo!

Nakúp u nás: Potraviny / Sladké / Slané / Tradičné / Zdravé ...ja viem rýmuje sa to. :) Alebo nakúp: Výnimočné odrody vín

Nakúp u nás: #kombucha #zlatýrakytník #manner&casali #ekomedika #gréckešpeciality #lekváresmedoam #želécukríky #olejeHont #pivoUrpiner #šťavyzdravia

Doprava úplne zdarma! Tak už žiadne výhovorky!

Zatvoriť

Darčekový kôš zdravý malý | v hodnote 20€

Kód:

20,00 €
S DPH

Modrý Mesiac vám ochotne pripraví darčekový kôš, z nášho širokého sortimentu alebo vám pomôžeme vyskladať svoj vlastný kôš podľa váších konkrétnych predstáv.

V tomto prípade sa jedná o darčekový kôš zostavený so zdravých potravín, akými sú napríklad 100% šťavy od Ekomediky, 100% bio šťavy a produkty z raktyníka, bylinné sirupy, orechy a mnoho ďalšieho.

Na požiadanie však viete daný kôš upraviť podľa vaších predstáv. Stačí ak svoje požiadavky uvediete do poznámky k produktu, prípadne kôš budete môcť upraviť po dokončení objednávky. 

Dajte do toho kúsok zo seba - pridajte vlastný odkaz 

Prispôsobenie produktu

Don't forget to save your customization to be able to add to cart
  • Max. 250 znakov
Množstvo

  • Navštívte našu kamennú predajňu Navštívte našu kamennú predajňu
  • Doprava od teraz zadarmo! Doprava od teraz zadarmo!
  • Každý 25. nákup zadarmo! Každý 25. nákup zadarmo!

Darčekový kôš bude profesionálne zostavený z nášho širokého sortimentu, tak aby čo najviac splnil vaše očákavania. Konkrétny kôš bude pre vás vytvorený zo zdravých produktov zahrnutých v našom sortimente. Môžete si ho však prispôsobiť podĺa svojích vlastných predstáv. Stačí ak svoje požiadavky uvediete do poznámky k produktu, prípadne kôš budete môcť upraviť po dokončení objednávky. 

Po vytvorení objednávky budete kontaktovaný naším zákazníckym servisom na dohodnutí detailov. V prípade potreby vám bude odoslaná fotografia daného koša pred jeho finálnou podobou. Daný kôš si však môžete ľubovolne následne upraviť podľa vaších konkrétnych predstáv. Všetko zariadime za vás a kôš si následne môžete vyzdvihnúť osobne u nás na predajni, využiť naše osobné doručovanie v rámci Banskej Bystrice a okolia alebo sa posnažíme kôš vyexpedovať tak aby k vám bol doručený neporušený. 

Ku každému košu vieme pridať aj špecalnú ozdobnú kartičku, na ktorú viete napísať milý odkaz vlastnou rukou. Stačí ak si dodatočne tento odkaz zakúpite tu: 

Dajte do toho kúsok zo seba - pridajte vlastný odkaz