Hit mesiaca!

Čokokrém s medom

Kúpiť

Len za 3.90€

Nakúp u nás: Potraviny / Sladké / Slané / Tradičné / Zdravé ...ja viem rýmuje sa to. :) Alebo nakúp: Výnimočné odrody vín

Nakúp u nás: #kombucha #zlatýrakytník #manner&casali #ekomedika #gréckešpeciality #lekváresmedoam #želécukríky #olejeHont #pivoUrpiner #šťavyzdravia

Doprava úplne zdarma! Potraviny priamo domov

Zatvoriť

Filtrovať podľa

Sypané čaje

Sypané čaje

Existuje 5 produktov.

Zobrazuje sa 1-5 z 5 položiek

Aktívne filtre

100% BIO porciovaný čaj bez...

4,10 € Cena

100% BIO čaj z plodov rastliny, bez prímesí.

Zloženie: 100% BIO čaj z plodov rastliny, bez prímesí.

Príprava: Vrecko čaju zaliať 2,5 dl horúcej vody a lúhovať 15 minút.

Uskladňujte na suchom mieste. Prípadný výskyt škvŕn na filtračných sáčikoch je spôsobený rakytníkovým olejom a neznižuje kvalitu výrobku.

100% BIO sypaný čaj z celej...

3,60 € Cena

100%-ný BIO sypaný čaj je zmes šetrne sušených plodov, listov a jemných konárikov rakytníka rešetliakovitého. Doporučená príprava: 1 čajovú lyžicu čajoviny zaliať 2dcl vriacej vody a nechať 15 min. vylúhovať.

Cannature konopný čaj | 50g

4,61 € Cena

Poctivo zberaný čaj z mladých listov konopných rastlín odrody Tigra vypestovanej na Slovensku. Užívajte pre upokojenie nervovej sústavy, lepší spánok, k relaxácii, chuti do jedla, a pre podporu trávenia. Má tiež detoxikačné účinky a posilňuje imunitný systém. Popíjajte kedykoľvek počas dňa, teplý alebo studený s citrónom, či medom. Možnosť použiť aj pri varení ako koreninu podobne ako tymián a iné. 

Kotvičník - bylinný čaj | 30g

2,76 € Cena

Kotvičník je v tradičnej medicíne používaný na zvýšenie testosterónu u mužov a hladinu estrogénov u žien. Má mimoriadne detoxikačné účinky, zvyšuje vitalitu a obranyschopnosť organizmu. Používa sa tiež na zvýšenie pánskej potencie. U mužov zvyšuje objem svalovej hmoty na úkor tuku.

✔ U žien zmierňuje klimakterické ťažkosti. 

✔ Používa sa aj na nespavosť a napätie. 

✔ Podporuje tvorbu hormónov testosterónu a estrogénu 

✔ Zlepšuje pánsku potenciu 

✔ Odbúrava cholesterol