Potraviny priamo domov

Doprava zdarma od 50€

Olivový olej 5L len za 38€!

Kúpiť

Nakúp u nás: #100%Prírodn銝avy #Zlatýrakytník #Lekváre #Sirupy #Aromatica #Želé cukríky #Manner&Casali #Orechy&Semienka #Gréckešpeciality #Bezlepkové #olejeHont #Semienka&Strukoviny #Ovocné zmesi #vínoKosík #DarčekovéKoše

Neviete si vybrať? Pozrite si náš nový katalóg 2022

Zatvoriť

Darčekové koše

Darčekové koše

Existuje 4 produktov.

Zobrazuje sa 1-4 z 4 položiek

Aktívne filtre

Grécky - darčekový kôš | v...

20,00 € Od Cena

Modrý Mesiac Vám ochotne pripraví originálny darčekový kôš, z nášho širokého sortimentu alebo Vám pomôžeme vyskladať svoj vlastný kôš podľa váších predstáv. V tomto prípade sa jedná o darčekový kôš zostavený z gréckych špecialít akými sú olivové oleje, sušené paradajky, olivy a ďalšie.Na požiadanie však viete daný kôš upraviť podľa vaších predstáv. Stačí ak svoje požiadavky uvediete do poznámky k produktu, prípadne kôš budete môcť upraviť po dokončení objednávky. Ako? Jednoducho... zastavte sa priamo u nás, alebo nám zavolajte, napíšte Vašu približnú predstavu o zložení balíčka a cene a mi Vám ho pripravíme podľa Vášho želania.

Plný zdravia - darčekový...

20,00 € Od Cena

Modrý Mesiac Vám ochotne pripraví originálny darčekový kôš, z nášho širokého sortimentu alebo Vám pomôžeme vyskladať svoj vlastný kôš podľa váších predstáv. V tomto prípade sa jedná o darčekový kôš zostavený zo zdravých potravín akými sú 100% šťavy, sirupy, čaje a ďalšie. Na požiadanie však viete daný kôš upraviť podľa vaších predstáv. Stačí ak svoje požiadavky uvediete do poznámky k produktu, prípadne kôš budete môcť upraviť po dokončení objednávky. Ako? Jednoducho... zastavte sa priamo u nás, alebo nám zavolajte, napíšte Vašu približnú predstavu o zložení balíčka a cene a mi Vám ho pripravíme podľa Vášho želania.

Sladučký - darčekový kôš |...

20,00 € Od Cena

Modrý Mesiac Vám ochotne pripraví originálny darčekový kôš, z nášho širokého sortimentu alebo Vám pomôžeme vyskladať svoj vlastný kôš podľa váších predstáv. V tomto prípade sa jedná o darčekový kôš zostavený zo zdravých potravín, akými su 100% šťavy, sirupy, bylinky, med a ďalšie. Na požiadanie však viete daný kôš upraviť podľa vaších predstáv. Stačí ak svoje požiadavky uvediete do poznámky k produktu, prípadne kôš budete môcť upraviť po dokončení objednávky. Ako? Jednoducho... zastavte sa priamo u nás, alebo nám zavolajte, napíšte Vašu približnú predstavu o zložení balíčka a cene a mi Vám ho pripravíme podľa Vášho želania.

Vlastný darčekový kôš | v...

20,00 € Od Cena

Modrý Mesiac Vám ochotne pripraví originálny darčekový kôš z nášho širokého sortimentu, alebo Vám pomôžeme vyskladať svoj vlastný kôš podľa Vašich predstáv. V tomto prípade sa jedná o darčekový kôš zostavený zo zdravých potravín, akými sú 100% šťavy, sirupy, čaje a ďalšie. Na požiadanie však viete daný kôš upraviť podľa Vašich predstáv. Stačí ak svoje požiadavky uvediete do poznámky k produktu, prípadne kôš budete môcť upraviť po dokončení objednávky. Ako? Jednoducho... zastavte sa priamo u nás, alebo nám zavolajte, napíšte Vašu približnú predstavu o zložení balíčka a cene a mi Vám ho pripravíme podľa Vášho želania.