Potraviny priamo domov

Doprava zdarma od 70€

🥳 Ako sa vám začal nový rok? Veríme, že ste do nového roka vykročili úspešne a my v Modrom Mesiaci vám prajeme len to naj!
S našimi produktami si nielen pomaškrtíte ale aj zdravo navaríte či dodáte energiu! 🚀

🎅🎄❄️
Nezabudnite, Modrý Mesiac je tu s vami aj v novom roku!
🎅🎄❄️

Prečítať viac

Neviete si vybrať? Pozrite si náš nový katalóg 2022

Zatvoriť

Darčekové koše

Darčekové koše

Existuje 4 produktov.

Zobrazuje sa 1-4 z 4 položiek

Aktívne filtre

Grécky - darčekový kôš | v...

30,00 € Od Cena

Modrý Mesiac Vám ochotne pripraví originálny darčekový kôš, z nášho širokého sortimentu alebo Vám pomôžeme vyskladať svoj vlastný kôš podľa váších predstáv. V tomto prípade sa jedná o darčekový kôš zostavený z gréckych špecialít akými sú olivové oleje, sušené paradajky, olivy a ďalšie.Na požiadanie však viete daný kôš upraviť podľa vaších predstáv. Stačí ak svoje požiadavky uvediete do poznámky k produktu, prípadne kôš budete môcť upraviť po dokončení objednávky. Ako? Jednoducho... zastavte sa priamo u nás, alebo nám zavolajte, napíšte Vašu približnú predstavu o zložení balíčka a cene a mi Vám ho pripravíme podľa Vášho želania.

Plný zdravia - darčekový...

30,00 € Od Cena

Modrý Mesiac Vám ochotne pripraví originálny darčekový kôš, z nášho širokého sortimentu alebo Vám pomôžeme vyskladať svoj vlastný kôš podľa váších predstáv. V tomto prípade sa jedná o darčekový kôš zostavený zo zdravých potravín akými sú 100% šťavy, sirupy, čaje a ďalšie. Na požiadanie však viete daný kôš upraviť podľa vaších predstáv. Stačí ak svoje požiadavky uvediete do poznámky k produktu, prípadne kôš budete môcť upraviť po dokončení objednávky. Ako? Jednoducho... zastavte sa priamo u nás, alebo nám zavolajte, napíšte Vašu približnú predstavu o zložení balíčka a cene a mi Vám ho pripravíme podľa Vášho želania.

Sladučký - darčekový kôš |...

30,00 € Od Cena

Modrý Mesiac Vám ochotne pripraví originálny darčekový kôš, z nášho širokého sortimentu alebo Vám pomôžeme vyskladať svoj vlastný kôš podľa váších predstáv. V tomto prípade sa jedná o darčekový kôš zostavený zo zdravých potravín, akými su 100% šťavy, sirupy, bylinky, med a ďalšie. Na požiadanie však viete daný kôš upraviť podľa vaších predstáv. Stačí ak svoje požiadavky uvediete do poznámky k produktu, prípadne kôš budete môcť upraviť po dokončení objednávky. Ako? Jednoducho... zastavte sa priamo u nás, alebo nám zavolajte, napíšte Vašu približnú predstavu o zložení balíčka a cene a mi Vám ho pripravíme podľa Vášho želania.

Vlastný darčekový kôš | v...

30,00 € Od Cena

Modrý Mesiac Vám ochotne pripraví originálny darčekový kôš z nášho širokého sortimentu, alebo Vám pomôžeme vyskladať svoj vlastný kôš podľa Vašich predstáv. V tomto prípade sa jedná o darčekový kôš zostavený zo zdravých potravín, akými sú 100% šťavy, sirupy, čaje a ďalšie. Na požiadanie však viete daný kôš upraviť podľa Vašich predstáv. Stačí ak svoje požiadavky uvediete do poznámky k produktu, prípadne kôš budete môcť upraviť po dokončení objednávky. Ako? Jednoducho... zastavte sa priamo u nás, alebo nám zavolajte, napíšte Vašu približnú predstavu o zložení balíčka a cene a mi Vám ho pripravíme podľa Vášho želania.