Potraviny priamo domov

Ponúknite sa :) Je to na nás...

Dám si...

Pri pokladni stačí zadať kód: GUIMP981
Chutné Marshamllows získavate od nás zdarma!

Nakúp u nás: #100%Prírodn銝avy #Zlatýrakytník #Lekváre #Sirupy #Aromatica #Želé cukríky #Manner&Casali #Orechy&Semienka #Gréckešpeciality #Bezlepkové #olejeHont #Semienka&Strukoviny #Ovocné zmesi #vínoKosík #DarčekovéKoše

Všetky objednávky budú doručené už len po Vianociach!

Doprava zdarma od 40€

Neviete si vybrať? Pozrite si náš nový katalóg 2020

Zatvoriť

Filtrovať podľa

Superfoods

Superfoods

Existuje 4 produktov.

Zobrazuje sa 1-4 z 4 položiek

Aktívne filtre

Moringa | 100g

18,41 € Cena

Jedná sa o koncentrovaný extrakt 10:1 z listov moringy olejodárnej. Obsahuje množstvo antioxidantov, vlákniny, vitáminov a minerálnych látok. Pomáha udržať normálnu hladinu glukózy v krvi.

Pestrec Mariánsky -...

11,23 € Cena

Jedná sa o granulovaný plod pestreca mariánskeho je 100% prírodný produkt, ktorý podporuje normálnu funkciu pečene a žlčníka. Veľmi účinne pôsobí pri regenerácii pečeňových buniek a chráni ich pred pôsobením toxických látok.

Vitamín C EkoMedica SK | 250g

18,98 € Cena

EKOMEDICA PRÍRODNÝ VITAMÍN C 250G - BIO KVALITA Najúčinnejšia BIO forma vitamínu C dostupná na trhu. Až 1000mg prírodného vitamínu C v dennej dávke!

Zelený jačmeň - granulovaný...

17,15 € Cena

Jedná sa o koncentrovaný extrakt z listov mladého jačmeňa obsahuje rad aktívnych látok v prirodzenej podobe, ide o komplex vitamínov a minerálnych látok. Mladý jačmeň pôsobí ako antioxidant, chráni organizmus pred účinkami voľných radikálov.